corporis

Endospheres Therapy dla sanatoriów

Większość nowoczesnych sanatoriów oferuje dziś swoim gościom szeroki zakres usług ukierunkowanych na zdrowie. Aby zabiegi były przeprowadzane jak najskuteczniej, bezpiecznie i wygodniej zarówno dla pacjenta, jak i specjalisty, niezbędny jest wysokiej jakości i profesjonalny sprzęt. Endosfera dla sanatoriów stała się prawdziwym odkryciem i cieszy się dużą popularnością. Сorporis jest niezawodnym dystrybutorem oryginalnych urządzeń Endospheres Therapy, które zyskały uznanie na całym świecie.

Cechy Endospheres Therapy

Urządzenia Endosfery zostały stworzone przez włoskich specjalistów, po czym z powodzeniem przetestowano je w wiodących europejskich klinikach uniwersyteckich. Ta technika sprzętowa ma udowodniony wynik kliniczny i nie ma analogów na świecie.

Urządzenia Endosfery – jest to pod każdym względem wyjątkowy sposób na pozbycie się cellulitu, korekcja twarzy i sylwetki, z silnym ogólnym działaniem leczniczym na organizm pacjenta. Technika opiera się na mikrowibracji kompresyjnej, dzięki czemu przy użyciu urządzenia można uzyskać imponujące rezultaty bez dyskomfortu, bólu i siniaków.

Interaktywna manipula urządzenia wyposażona jest w czujnik dotykowy, który pozwala w każdym indywidualnym przypadku określić wymaganą intensywność ekspozycji. Dzięki temu uzyskuje się niezrównany i trwały efekt, który zauważalny jest już po pierwszej sesji.

Główne efekty Endospheres Therapy to:

  • modelowanie sylwetki;
  • jasny efekt antycellulitowy;
  • redukcja tkanki tłuszczowej;
  • poprawa stanu skóry;
  • zwiększona produkcja elastyny ​​i kolagenu w organizmie;
  • pozbycie się stanu zapalnego i bólu;
  • aktywacja drenażu limfatycznego i krążenia krwi.

Urządzenie Endospheres Therapy dla sanatoriów posiada cylindryczny manipulator, który składa się z wielu silikonowych kulek, które podczas zabiegu obracają się z różną prędkością, wywołując efekt pulsującego ucisku na ciało pacjenta. Połączenie kompresji i wibracji działa na zasadzie pompy limfatycznej, która aktywuje procesy regeneracyjne w ludzkim ciele. Po sesji pacjent odczuje energię i lekkość w całym ciele.

Urządzenia Endospheres Therapy - najlepsze rozwiązanie dla sanatoriów

Endospheres Therapy to bezpieczna i wydajna metoda, skuteczność której została w 100% udowodniona. Firma Corporis oferuje szeroką gamę urządzeń Endospheres w konkurencyjnych cenach. Dostępne są najlepsze modele, które zapewniają gwarantowane wyniki kliniczne w pracy.

Obecność urządzeń Endospheres Therapy w sanatorium pozwoli nie tylko na wyposażenie sanatorium w nowoczesny i bezpieczny sprzęt, ale także znacząco poszerzy zakres świadczonych usług. Zabieg ten cieszy się dużą popularnością ze względu na wysoką skuteczność, bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie bazy klientów i zwiększenie zysków. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zawsze możesz skontaktować się z menedżerami w celu uzyskania porady Сorporis!