corporis
vip line plus

Fitness dla leniwych VIP-Line hi-line

vip line hi line

Urządzenia VIP-Line nazywane są fitnessem dla leniwych. Urządzenie to jest uniwersalnym kompleksem ekspresowym, który poprzez impulsy elektryczne jest w stanie wpływać na mięśnie człowieka. Dzięki temu mięśnie zaczynają się kurczyć, podobnie jak podczas normalnego treningu. W efekcie następuje korekta sylwetki człowieka, wzrost masy mięśniowej, atrakcyjna ulga i podciągnięta sylwetka.

Wśród dodatkowych zalet tej metody modelowania sylwetki jest usuwanie nadmiaru płynów i toksyn z organizmu, detoksykacja oraz przyspieszenie  procesów metabolicznych. Dzięki temu człowiek nie tylko zmienia się wizualnie, ale także znacznie poprawia swoje samopoczucie i ogólną kondycję organizmu. Proces modelowania sylwetki urządzeniem VIP-Line powinien odbywać się pod okiem specjalisty i po konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem.

vip line

Zalety urządzenia VIP Line

Modelowanie sylwetki urządzeniem VIP-Line to świetny sposób dla tych osób, które chcą znacznie poprawić swoją sylwetkę, ale nie chcą lub nie mają możliwości regularnych ćwiczeń i przestrzegania ścisłych diet.

Do zalet urządzenia VIP-Line należą następujące cechy:

Wszechstronność

Produkt jest idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdej kategorii wiekowej. Wszystkie niezbędne parametry do sesji są indywidualnie dobierane przez specjalistę.

Dodatkowy efekt

Oprócz wyraźnego efektu spalania tłuszczu pacjenci zauważają, że ich skóra staje się bardziej elastyczna, ciało zyskuje ładny relief  i jest podciągnięte.

Szybki rezultat

Czas trwania każdej procedury wynosi zwykle 15-20 minut. W tym okresie talię pacjenta można zmniejszyć do 3-4 centymetrów.

Długotrwały efekt

Urządzenie ćwiczy mięśnie, co pozwala na utrwalenie wyników na kilka miesięcy. Aby zachować je na dłużej, będziesz musiał postępować zgodnie z zaleceniami specjalisty.

Bezbolesność

Podczas wszystkich sesji pacjent nie odczuwa dyskomfortu ani bólu. Po sesjach nie ma bólów mięśni, nie ma siniaków, obrzęków i innych śladów na skórze.

Wskazania do stosowania i działanie linii VIP

Wskazaniami do stosowania VIP-Line mogą być złogi tłuszczu, obecność cellulitu lub nadwaga. Urządzenie doskonale pomaga osobom ze zwiotczałymi i osłabionymi mięśniami, zwisającą skórą. Urządzenie skutecznie niweluje zmarszczki, obrzęki, rozmyte kontury twarzy oraz podwójny podbródek. Dość często jako pacjentki można spotkać kobiety, które wracają do zdrowia po porodzie, ponieważ VIP-Line pomaga szybko napiąć klatkę piersiową, uelastycznić pośladki i spłaszczyć brzuch.

Jako główne efekty zabiegów VIP-Line należy odnotować utratę zbędnych kilogramów i centymetrów, przekształcenie i korektę sylwetki. Złogi tłuszczu są lokalnie eliminowane, kształtuje się sportowa sylwetka, wzmacnia się napięcie mięśniowe.

Widoczne jest wygładzenie bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek, skóra staje się bardziej elastyczna i ujędrniona. Nadmiar wody zostaje usunięty z organizmu, co pozwala zniwelować obrzęki, cienie pod oczami i inne kosmetyczne niedoskonałości.

ZALETY

Testowany klinicznie

Uniwersytety i instytuty medyczne wykazały doskonale wyniki kliniczne

Skutecznie i bezpiecznie

Bezpieczna i kliniczne potwierdzona terapia

Gwarantowany sukces

Cele zostały osiągnięte, a klienci są zadowoleni

Urządzenia mogą być używane w połączeniu z lub zamiast ustrukturyzowanego treningu. Produkty pomagają poprawić wyniki treningów, przyczyniają się do szybkiej regeneracji organizmu po wysiłku fizycznym i kontuzjach sportowych.

Calculate your profit

[stm-calc id="503"]

Chcesz mieć urządzenia w swoim salonie?

Umów się z nami na darmowa konsultacje!