corporis
mantis

Urządzenia Mantis - stworzone z myślą o urodzie i zdrowiu

Włoska firma Mantis powstała w 1973 roku i dlatego posiada duże doświadczenie w dziedzinie elektroniki i kosmetologii. Główna działalność firmy koncentruje się na badaniach i rozwoju innowacyjnego sprzętu dla medycyny estetycznej.

O technologii Mantis

Podczas opracowywania każdego nowego urządzenia dla medycyny estetycznej specjaliści Mantis dbają o ludzi, którzy będą z nich korzystać. Dzięki temu naukowcom udaje się realizować najnowocześniejsze technologie, które pozwalają osiągnąć niezbędne rezultaty w zakresie urody i zdrowia.

Od samego początku celem firmy było tworzenie najnowocześniejszych, skutecznych, łatwych i praktycznych w obsłudze urządzeń.

Rodzaje urządzeń

W asortymencie firmy znajduje się obszerna lista urządzeń, które stały się popularne w dziedzinie medycyny estetycznej:

☑ Trisom;
☑ HR808;
☑ Black Mamba.

Każde urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia pacjentów, nie prowadzi do skutków ubocznych i poważnych ograniczeń. Urządzenia Mantis wyróżniają się 100% udowodnionymi rezultatami klinicznymi, więc pozytywne zmiany będą zauważalne już po pierwszym użyciu. Aby utwardzić uzyskane efekty, należy przeprowadzić pełny kurs procedur.

Wskazania do użycia Mantis

Korzyści ze stosowania depilacji laserowej Mantis:

  1. System chłodzenia wodą destylowaną sprawia, że depilacja jest miękka i delikatna.
  2. Stosowanie Mantis na dowolnym fototypie skóry.
  3. Skuteczna depilacja laserowa niezależnie od pory roku.
  4. Całkowite usunięcie włosów siwych i blond.
  5. Ze względu na dużą powierzchnię stykową rękojeści, zabieg jest szybki.

Efektywność urządzeń Mantis

Mantis to najnowsza technologia depilacji laserowej przeznaczona do bezpiecznego, wygodnego i całkowitego usuwania wszystkich rodzajów włosów. Po depilacji laserowej najnowszej generacji Mantis Twoja skóra staje się gładka, piękna i zdrowa. Oprócz usuwania zbędnego owłosienia, laser działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i odmładzająco na skórę. Po ukończeniu pełnego kursu Twoja skóra na długo zyska pożądaną gładkość i zdrowy wygląd.

Zalety

Testowany klinicznie

Uniwersytety i instytuty medyczne wykazały doskonale wyniki kliniczne

Skutecznie i bezpiecznie

Bezpieczna i kliniczne potwierdzona terapia

Gwarantowany sukces

Cele zostały osiągnięte, a klienci są zadowoleni

W zależności od wybranego modelu, urządzenia Mantis są w stanie rozwiązać szeroki zakres problemów, od niedoskonałości estetycznych po poważne problemy medyczne.

Faq

Skuteczność sprzętu kosmetycznego Mantis potwierdza nawet 90% w porównaniu do zabiegów opartych wyłącznie na kosmetykach.

Terapia Mantis jest całkowicie bezpieczna. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i badaniom naukowym.

Synergia trzech długości fal zapewnia, że TRISOM jest skierowany do szerokiej gamy typów skóry i włosów dzięki zdolności ALEXANDRYTU, DIODY i ND:YAG do jednoczesnego nakierowania na anatomię włosa.

Głęboki wpływ fal był od dawna wykorzystywany w dziedzinie depilacji. Dzięki zdolności do „umiarkowania” melaniny jest skuteczny i bezpieczny dla każdego rodzaju skóry.

Pełna seria zabiegów zagwarantuje sukces i pozwoli osiągnąć oczekiwane rezultaty. Po zakończeniu zabiegów osiągamy efekt trwałej redukcji owłosienia.