Home » Endosphères Therapy
endospheres

O technologii endosphEres

Urządzenie Endospheres - terapia, przydatna dla wszystkich

Endospheres Therapy jest uznawana za doskonały zabieg na ciało dzięki rewolucyjnej metodzie, która jest w stanie wyeliminować niedoskonałości ciała i twarzy (zwalczanie cellulitu, remodelowanie złogów tłuszczowych i korygowanie niedoskonałości twarzy)

Terapia Dla Osób dbających o siebie

Dla modelowania sylwetki
Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, efekt napięcia skóry, redukcją skorki pomarańczowej, likwidacji wiotkości skóry.
Dla sportowców
Eliminacja skurczów i bólu mięśni. Zmniejszenie bólu mięśni podczas intensywnego treningu sportowców
Wygładzanie zmarszczek
Odmładzanie skóry twarzy i ciała: zwalczanie objawów oznak starzenia skóry twarzy, dekoltu i szyi, zwiększenie napięcia skóry
Relaksacja
Likwidacja zastojów żylnych i limfatycznych kończyn dolnych bądź górnych po dniu pracy, relaksacja, likwidacja uczucia ciężkości w mięśniach i kończynach.
Wygładzanie blizn
Polepsza ukrwienie tkanki i ułatwia odżywianie skóry. Likwidacji zagłębienia i wyrównaniu kolorytu
Poprzedni
Następny

LECZENIE ENDOSFERY

100% nieinwazyjne

Endospheres Therapy, technologia wykorzystująca innowacyjny system mikrowibracji kompresyjnej, jest procedurą, która za pomocą walka złożonego z 55 kulek silikonowych generuje drgania mechaniczne o niskiej częstotliwości, które działają na główne przyczyny cellulitu: stagnację limfatyczną, gromadzenie się płynu, gromadzenie się komórek tłuszczowych. Leczenie jest zgodne ze specjalnym protokołem opracowanym przez Komitet Naukowy i może być wykonywane na calym ciele, od stop po szyje, od czoła po brzuch, pośladki i ramiona.

endospheres
endospheres

Wyniki Endosfery

Bezpieczna,sprawdzona i wykonana we Włoszech terapia

Uniwersytety i instytuty medyczne wykazały doskonale i pewne wyniki: napina i tonizuje mięśnie i tkanki, zwalcza i wygładza cellulit, wygładza skórę i redukuje skórkę pomaranczową, poprawia krążenie limfatyczne i żylne, wykonuje ważny mechaniczny drenaż limfatyczny całego ciała, zmniejsza obwód talii i bioder, ma niesamowite działanie przeciwstarzeniowe na twarz i szyję.

PIĘĆ AKCJI

jedna procedura

Endosfera to popularna na całym swiecie włoska technologia masażu wibracyjnego ciała i twarzy. Zasada działania masażu wibracyjnego to rytmiczne, pulsujące ruchy, które tworzą unikalny i opatentowany efekt mikrowibracji kompresyjnej (ściskanie i drgania mechaniczne o określonej amplitudzie i częstotliwości).
działanie PRZECIWBÓLOWE
Kompresyjne Mikrowibracje oddziałują na mechanoreceptory w celu zmniejszenia bólu i stanu zapalnego tkanek. Poprawiają dotlenienie tkanek i zmniejszają bolesny obrzęk
drenaż LIMFATYCZNY
Kompresyjne Mikrowibracje wykorzystują ruch rotacyjny kulek i kierunek przesuwania cylindra po skórze do aktywowania prawidłowego działania układu limfatycznego. Pomaga to usunąć z tkanki nadmiar płynów nagromadzonych w wyniku złego krążenia.
działanie NACZYNIOWE
Rozmieszczenie kulek na wzór plastra miodu stymuluje układ krwionośny, poprawiając przepływ krwi w tkankach. Ten “naczyniowy trening tkanki” poprawia mikrokrążenie.
MODELOWANIE ciała
Drgania kulek tworzą działanie push-pull (nacisku-wznoszenia), które przekształca tkankę. Kształt i jędrność ciała poprawia się już po kilku zabiegach, jednocześnie zmniejszając nieestetyczny efekt skórki pomarańczowej widoczny na skórze
UJĘDRNIANIE mięśni
Technologia Kompresyjnych Mikrowibracji ujędrnia mięśnie poprzez ich aktywny opór wobec kompresji. Wibracje te stymulują mięśnie i poprawiają napięcie w leczonych obszarach.
Poprzedni
Następny

Zabiegi na ciało

Endospheres Therapy wytwarza wibracje i nacisk, które działają na ciało jako rodzaj gimnastyki naczyniowej, powodując odpływ płynów, ponowne zagęszczenie tkanek, eliminując efekt “skórki pomarańczowej” , poprawiając mikrokrążenie, zmniejszając i eliminując ból i napięcie mięśni.

endospheres therapy

Zabiegi na twarz

Technologia Endospheres Therapy jest rewolucją w nienwazijnym odmładzanju twarzy. Nowa metoda zwalcza oznaki starzenia się skury i szyi. Skóra stymulowana jest przez silikonowe mikro-kulki, które wytwarzają nacisk i wznoszenie tkanki w różnych częstliwościach, wszystko w zalezności od efektu, jaki chcę się uzyskać: wygładającego, modelującego czy poprawiającego krążenie. 

endospheres therapy

Urządzenia Endospheres

ZABIEGI NA CIAŁO

Najnowszej generacji zabiegi pozwalają na pracę nad całym ciałem, od stop po szyje, od czoła po brzuch, pośladki i ramiona, aby podkreślić Twoje naturalne piękno.

Endospheres AkBody

Urządzenie do kompleksowej terapii nóg, pośladków, brzucha, ramion i pleców. Posiada jeden manipulator na całe ciało

Endospheres AK Sensor

Rewolucja w leczeniu i remodelingu cellulitu.  Posiada jeden manipulator na całe ciało z czujnikiem dotykowym.

Endospheres AK Sensor All

Kompleksowa terapia zarówno ciała jak i twarzy w wersji sensorycznej. Ozdobiony 2 manipulatoramy – na ciało oraz twarz.

Endospheres EOS

Doskonałość w leczeniu cellulitu i zmarszczek. Ozdobiony 2 manipulatoramy – na ciało oraz twarz.

Zabiegi na twarz

Endosphere® Facial Therapy daje natychmiastowy, widoczny efekt okrężnego liftingu bez użycia skalpela już po pierwszym zabiegu

Endospheres EOS

Doskonałość w leczeniu cellulitu i zmarszczek. Ozdobiony 2 manipulatoramy.

Endospheres AK Sensor All

Kompleksowa terapia zarówno ciała jak i twarzy w wersji sensorycznej. Posiada dwa  manipulatora.

Endospheres SR Face

Urządzenie do twarzy. Nowa metoda przeciwzmarszczkowa.

Endospheres Eva

Urządzenie do twarzy. Nowa koncepcja całkowitego odmłodzenia.

Zalety

Made in Italy

Najlepsze surowce Made in Italy zostały wybrane w celu zwiększenia bezpieczeństwa i jakości urządzenia

Testowany klinicznie

Uniwersytety i instytuty medyczne wykazały doskonale wyniki kliniczne

Skutecznie i bezpiecznie

Bezpieczna i kliniczne potwierdzona terapia

Gwarantowany sukces

Cele zostaną osiągnięte, a klienci będą zadowoleni

% CELLULIT ZREDUKOWANO O

0

% ZADOWOLENIE Z ZABIEGU

0

Terapia Endospheres jest obecna w centrach kosmetycznych, medycznych i sportowych na całym świecie.

OBLICZ OKRES ZWROTU INWESTYCJI

Zarabiaj od

10 500 zł/mies.

Zwrot z inwestycji

≈ 8 mies.

Oblicz okres zwrotu inwestycji.
Odzyskaj swoją inwestycję w zaledwie
0

Chcesz mieć urządzenia Endospheres Therapy w swoim salonie?

Umów się z nami na darmowa konsultacje!

Przed i po

jedna procedura

ARCHIWUM XI MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU MEDYCYNY I CHIRURGII ESTETYCZNEJ
Wyniki po 15 zabiegach
ARCHIWUM XI MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU MEDYCYNY I CHIRURGII ESTETYCZNEJ
Wyniki po 18 zabiegach
ARCHIWUM PROF. BACCI’S – AREZZO 2009
Wyniki po 3 zabiegach
Poprzedni
Następny

UMÓW SIĘ NA ZABIEG

Faq

Terapia Endospheres jest technologią przetestowaną klinicznie, testy zostały przeprowadzone na renomowanych uniwersytetach i instytutach medycznych. Zabieg przebiega zgodnie z precyzyjnym protokołem naukowym.  Terapia Endospheres jako zabieg niechirurgiczny jest w 100% bezpieczny i nie wykazuje żadnych skutków ubocznych.
Terapię Endospheres można stosować o każdej porze roku, nieważne czy to zima czy lato.

Efekty zaczniesz zauważać już po pierwszym zabiegu, ale podczas pierwszego spotkania Twój terapeuta przeprowadzi szczegółową konsultację, aby określić odpowiednią liczbę sesji, których będziesz potrzebować, w zależności od Twojej kondycji fizycznej i powiązanych czynników stylu życia.

Terapia Endospheres jest przeznaczona dla każdego miejsca na ciele lub twarzy, ale w zależności od wielkości obszaru, który wymaga leczenia, czas pojedynczej sesji będzie się wahał od minimum około 45 minut do maksimum 1 godziny i 30 minut.
Zupełnie nie! Terapia Endospheres to w rzeczywistości niezwykle przyjemny zabieg. Metoda została opracowana właśnie w celu uniknięcia bólu spowodowanego stanem zapalnym tkanek. Wrażliwość tkanek w Twojej skórze będzie się stopniowo zmniejszać w trakcie pojedynczego zabiegu i kolejnych sesji cyklu.