corporis

O nas

Witamy serdecznie Państwa na naszej oficjalnej stronie Corporis!

Jesteśmy firmą dystrybucyjną, która specjalizuje się w urządzeniach kosmetycznych, zapewniających skuteczną pielęgnację skóry twarzy i ciała.

Tylko najlepsze oferty od dystrybutora sprzętu kosmetycznego

Dystrybutor sprzętu kosmetycznego Corporis oferuje najbardziej pomyślne i skuteczne modele, które udowodniły swoją reputację i cieszą się zasłużoną popularnością na całym świecie!

Wszystkie prezentowane modele sprzętu posiadają następujące cechy:

  • rozbudowana funkcjonalność;
  • gwarantowany końcowy efekt;
  • brak skutków ubocznych;
  • znaczny potencjał gospodarczy;
  • długa żywotność.

Nasza firma zapewnia konsultacje i szkolenia personelu, naprawy oraz pełny cykl obsługi serwisowej urządzeń w Polsce.

Cele i zadania Corporis

Strategia naszej firmy opiera się na pragnieniu człowieka, aby stał się zdrowy i piękny, dlatego nasi wdzięczni klienci inspirują nas do dalszych działań zawodowych, które pozwalają dawać ludziom piękno i szczęście za pomocą naszych urządzeń.

Wiemy na pewno, że nasz sprzęt może robić prawdziwe cuda w rękach wykwalifikowanego specjalisty!

Ciężka i odpowiedzialna praca pracowników klinik medycznych i gabinetów kosmetycznych jest porównywalna z działalnością znanych rzeźbiarzy czy artystów, którzy dużo wiedzą o piękności ludzkiego ciała i potrafią podkreślić jego naturalną wyjątkowość i indywidualność. Rezultaty pracy zawsze cieszą pacjentów, ponieważ poprawiając wygląd i zdrowie, prowadzą do wzrostu samooceny i statusu społecznego osoby.

Corporis działa w Polsce i we Włoszech. Łącząc własne pragnienie służyć zdrowiu i urodzie ludzi, sformułowaliśmy firmowe motto: „Sztuka pracy z ciałem” i konsekwentnie kierujemy się nim w naszych działaniach.

Chcesz mieć urządzenia w swoim salonie?

Umów się z nami na darmową konsultację!