corporis
endospheres

EndoSpheres EOS

eos

Urządzenie EndoSpheres EOS to skuteczny i bezpieczny sposób na walkę ze zmarszczkami i cellulitem. Włoski rozwój w dziedzinie modelowania sylwetki działa w oparciu o kompresyjną metodę mikrowibracji. To urządzenie doskonale wyczuwa ciało i nie ma na świecie analogów. 

Model EOS to nieinwazyjna i innowacyjna metoda, która pozwala skutecznie zredukować widoczność cellulitu, wymodelować sylwetkę, poprawić przepływ limfy i krążenie krwi. Rezultatem zabiegów jest stopniowe tonizowanie skóry, obserwuje się wyraźny efekt przeciwobrzękowy i drenażowy.

Zalety Endospheres Eos

Urządzenie Endospheres Eos nie ma innych analogów na świecie, ponieważ jest to pierwsza przebadana klinicznie i potwierdzona naukowo nieinwazyjna metoda, która pozwala skutecznie i delikatnie rozwiązać wiele problemów z ciałem człowieka. Dzięki metodzie kompresji i mikrowibracji realizuje się  korekta sylwetki oraz przeprowadzone jest skuteczne leczenie obszarów problemowych. Korzystanie z urządzenia Endosphères Eos jest odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, niezależnie od wieku. W końcu jest to bezbolesna, bezpieczna i nie wywołująca skutki uboczne metoda sprzętowa. Po zakończeniu zabiegów nie jest wymagana rehabilitacja, a uzyskane efekty będą utrzymane przez wiele miesięcy. Jeśli będziesz prowadzić odpowiedni tryb życia i trzymać się zbilansowanej diety, efekt będzie trwał jeszcze dłużej.

Chcesz mieć urządzenia w swoim salonie?

Umów się z nami na darmową konsultację!

Cechy urządzenia Endospheres Eos

monitor

Monitor

Obecność kolorowego wyświetlacza o przekątnej 9 cali pozwala operatorowi na szybki dostęp do funkcji urządzenia oraz przechowywanych danych.

eos

Nasadka do twarzy

Pozwala skutecznie działać na okolice ust i oczu, fałdy nosowo-wargowe, kości policzkowe, czoło, szyje i dekolt.

Końcówka do ciała

Ma znaczący wpływ na cellulit i przykurcze mięśni, niweluje wiotkość i obrzęki tkanek, przeciwdziała odkładaniu  tłuszczu oraz  tłuszczu brzusznego. Nadaje się do stosowania w okresie poporodowym oraz jako lifting piersi.

compressive microvibration

Urządzenie jest w stanie emanować regulowane poziomy wibracji, które osiągają różne cele, takie jak: stymulacja receptorów skóry, zmniejszenie stanu zapalnego i bólu, eliminacja toksyn, wygładzenie tkanek. Dzięki drganiom sfer mięśnie są napięte i rozluźnione.

Zalety

Made in Italy

Najlepsze surowce Made in Italy zostały wybrane w celu zwiększenie bezpieczeństwa i jakości urządzenia

Testowany klinicznie

Uniwersytety i instytuty medyczne wykazały doskonale wyniki kliniczne

Skutecznie i bezpiecznie

Bezpieczna i kliniczne potwierdzona terapia

Gwarantowany sukces

Cele zostały osiągnięte, a klienci są zadowoleni

% CELLULIT ZREDUKOWANO O

0

% ZADOWOLENIE Z ZABIEGU

0

Chcesz mieć urządzenia w swoim salonie?

Umów się z nami na darmową konsultację!

Wszystkie urządzenia