corporis
endospheres

EndoSpheres AK Sensor

aksencor

Endospheres AK Sensor to urządzenie o szerokim spektrum działania, które jest aktywnie wykorzystywane do modelowania ciała z bezpiecznym i gwarantowanym efektem. Początkowo urządzenie powstało we Włoszech i było przeznaczone do zabiegów regeneracyjnych wśród profesjonalnych sportowców. Z biegiem czasu urządzenie zyskało popularność w dziedzinie kosmetologii estetycznej.

Zalety Endospheres AK Sensor

Urządzenie Endospheres AK Sensor znalazło swoje zastosowanie w medycynie estetycznej i sportowej oraz służy jako skuteczny pomocnik w rehabilitacji. Brak analogów na świecie należy przypisać osobliwości urządzenia, ponieważ jest to jedyny sprzęt na świecie, któy jest w stanie wybrać optymalną moc i samodzielnie rozróżnić strefy cellulitu włóknistego.

Pacjenci będą mogli zauważyć pierwsze pozytywne efekty już po pierwszej sesji – połączenie efektu estetycznego i terapeutycznego. Utrzymany zostanie stabilny i długotrwały efekt, pod warunkiem prawidłowego trybu życia, odżywiania i ukończeniu pełnego cyklu procedur.

Chcesz mieć urządzenia w swoim salonie?

Umów się z nami na darmową konsultację!

Cechy Endospheres AK Sensor

joystick

Drążek sterowy

Drążek sterowy jest w stanie ułatwić pracę terapeuty. Służy do aktywacji urządzenia, regulacji częstotliwości oraz kierunku jego działania.

display

Więcej mocy

Udało się zwiększyć wydajność urządzenia poprzez zastosowanie czujnika ciśnienia, który zwiększył częstotliwość urządzenia z 254 Hz do 355 Hz.

sencors

Czujniki

Obecność czujników wewnętrznych pomaga regulować ciśnienie wymagane do zabiegu, który należy zastosować w zależności od rodzaju tkanki, morfologii pacjenta i liczby już przeprowadzonych sesji. Właściwe wartości dobierane są indywidualnie, w zależności od osobistych cech każdego pacjenta.

handpiece

Wskazówka dotykowa

Wydajna i zaktualizowana końcówka jest w stanie poinformować kosmetologa nie tylko o częstotliwości promieniowania i kierunku wyładowania, ale także o nacisku na skórę. Końcówka dotykowa zawiera 55 specjalnych silikonowych kulek, które ułożone są w określonej kolejności.

compressive microvibration

Możliwości oprogramowania urządzenia Endospheres AK Sensor pozwalają automatycznie wybrać optymalną częstotliwość wibracji i ciśnienie. Pozwala to spersonalizować każdą sesję, zwiększając efektywność zabiegu i optymalizując czas pracy.

Zalety

Made in Italy

Najlepsze surowce Made in Italy zostały wybrane w celu zwiększenie bezpieczeństwa i jakości urządzenia

Testowany klinicznie

Uniwersytety i instytuty medyczne wykazały doskonale wyniki kliniczne

Skutecznie i bezpiecznie

Bezpieczna i kliniczne potwierdzona terapia

Gwarantowany sukces

Cele zostały osiągnięte, a klienci są zadowoleni

% CELLULIT ZREDUKOWANO O

0

% ZADOWOLENIE Z ZABIEGU

0

Chcesz mieć urządzenia w swoim salonie?

Umów się z nami na darmową konsultację!

Wszystkie urządzenia