corporis
endospheres

EndoSpheres AK Sensor All

aksencor all

Endospheres AK Sensor All to zaawansowana technologia czujników zaimplementowana w jednym urządzeniu. Model AK Sensor All przeznaczony jest do pielęgnacji twarzy i ciała. Wszystkie urządzenia z linii AK Sensor All są opatentowane, przechodzą proces badań klinicznych i aktualizacji.

Właściwości Endospheres Sensor All

Endospheres AK Sensor All łączy innowacyjne technologie, aby zapewnić skuteczną pielęgnację twarzy i ciała. Dzięki obecności precyzyjnych czujników produkt automatycznie dobiera wymaganą częstotliwość wibracji oraz ciśnienie, co pozwala na indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Funkcjonalne i ergonomiczne urządzenie pozwala skutecznie uporać się z niedoskonałościami twarzy i ciała. Cechą urządzenia jest nieinwazyjna metoda, dzięki której zabieg jest komfortowy i nie powoduje bólu. Dlatego po zakończeniu sesji nie ma potrzeby poddawania się specjalnej rehabilitacji.

Kolejną zaletą urządzenia jest niezmiennie wysoka skuteczność przy skróconym czasie potrzebnym na wykonanie każdego zabiegu. Pozytywne wyniki będą widoczne już po pierwszej sesji, ale dla ich niezawodnego utrwalenia konieczne jest przejście przez cały przebieg procedur.

Urządzenie poprawia przepływ limfy i krążenie krwi, wspomaga naturalną produkcję elastyny ​​i kolagenu, zwiększa tempo procesów metabolicznych, likwiduje toksyny i przekrwienie. Po kilku sesjach rozpoczyna się proces redukcji objętości tkanki tłuszczowej.

Chcesz mieć urządzenia w swoim salonie?

Umów się z nami na darmową konsultację!

EndoSpheres AK Sensor All – urządzenie antycellulitowe

joystick

Drążek sterowy

Drążek sterowy pełni funkcję aktywacji urządzenia, reguluje częstotliwość i kierunek wyładowania. Dla ułatwienia i wygody pracy z produktem drążek znajduje się na korpusie rękojeści.

display

Technologia najnowszej generacji

Innowacyjne elektroniczne wypełnienie produktu pozwala na regulację pracy mobilnej rękojeści, w której znajduje się cylindryczne urządzenie. Z jego pomocą przekazywany jest wpływ na tkanki pacjenta.

handpiece

Interaktywna wskazówka

Ta wersja urządzenia jest uzupełniona o system Sensor, który znajduje się w interaktywnej rękojeści i umożliwia kontrolę docisku. Pomaga to systemowi samodzielnie określić wymaganą ilość energii, która wpłynie na tkankę.

face

Wskazówka dotykowa

Wydajna i zaktualizowana końcówka jest w stanie poinformować kosmetologa nie tylko o częstotliwości promieniowania i kierunku wyładowania, ale także o nacisku na skórę. Końcówka dotykowa zawiera 60 specjalnych silikonowych kulek, które ułożone są w określonej kolejności.

compressive microvibration

Nowe urządzenie AkSensorALL®, wyposażone w dwie rękojeści,oraz technologię sensorową do leczenia ciała i twarzy w jednym urządzeniu. AkSensorALL® dzięki czujnikom ciśnienia w rękojeści automatycznie kalibruje ciśnienie i częstotliwość wibracji, aby dostosować leczenie do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zalety

Made in Italy

Najlepsze surowce Made in Italy zostały wybrane w celu zwiększenie bezpieczeństwa i jakości urządzenia

Testowany klinicznie

Uniwersytety i instytuty medyczne wykazały doskonale wyniki kliniczne

Skutecznie i bezpiecznie

Bezpieczna i kliniczne potwierdzona terapia

Gwarantowany sukces

Cele zostały osiągnięte, a klienci są zadowoleni

% CELLULIT ZREDUKOWANO O

0

% ZADOWOLENIE Z ZABIEGU

0

Chcesz mieć urządzenia w swoim salonie?

Umów się z nami na darmową konsultację!

Wszystkie urządzenia