corporis
mantis

Mantis Trisom

trisom

Mantis Trisom to innowacyjne urządzenie stworzone przez włoskich inżynierów. To urządzenie jest w stanie skutecznie poradzić sobie z zadaniami usunięcia siwych, welurowych i jasnych włosów. Po raz pierwszy urządzenie Mantis Trisom zostało wprowadzone w 2021 roku, co stało się prawdziwym przełomem w dziedzinie kosmetologii.

Mantis Trisom – ewolucja progresywnej depilacji

Potwierdzona skuteczność lasera jest w 5 razy wyższa niż w przypadku jakichkolwiek analogów dostępnych na rynku. Główną zaletą urządzenia jest potrójne działanie, które opiera się na różnych głębokościach fal połączonych w jednym aparacie. Dzięki temu Mantis Trisom jest w stanie pomóc nawet w przypadkach, gdy inne urządzenia są bezsilne.

Włoskie urządzenie Mantis Trisom to pierwsze urządzenie, które pozwala na jednoczesną pracę z trzema rodzajami fal laserowych. Możliwości laserów aleksandrytowych, diodowych i neodymowych są połączone w jednym korpusie.

Chcesz mieć urządzenia w swoim salonie?

Umów się z nami na darmową konsultację!

Działa na trzech różnych głębokościach:

Stos diod składa się z 6 pasków z 3 RÓŻNYMI DŁUGOŚCIAMI FALI, które działają jednocześnie. TRISOM działa na trzech różnych głębokościach:

  • 760 nm > długość fali Aleksandrytu
  • 808 nm > typowa długość fali diody
  • 1064 nm > długość fali YAG domieszkowana neodymem
trisom

Cechy urządzenia Mantis Trisom

mantis trisom

Dioda

Dzięki długości fali 760 nm laser aleksandrytowy umożliwia pracę z jasnymi włosami. To dość krótka fala laserowa, która wpływa na włosy, na okolicy gruczołów łojowych i mieszków włosowych.

trisom

Aleksandryt

Fala lasera diodowego pozwala zniszczyć sam mieszek włosowy, a jego promieniowanie jest pochłaniane przez melaninę, co czyni go niezwykle skutecznym przy pracy z ciemną skórą.

mantis

ND: YAG

Laser neodymowy styka się z naczyniami włosowatymi, które pełnią funkcje odżywiania mieszków włosowych. W związku z tym, że włosy są pozbawione odżywienia, w najbliższych dniach zaczynają wypadać. Wiązki laserowe tego typu są bardzo słabo absorbowane przez melaninę, dzięki czemu często stosuje się ją na opalonej lub bardzo ciemnej skórze.

Dzięki unikalnemu i połączonemu działaniu urządzenie Mantis Trisom umożliwia pracę z różnymi rodzajami włosów i skóry, w tym z tymi, na które wcześniej nie miała wpływu depilacja laserowa za pomocą innych urządzeń.

Zalety

3 W JEDNYM

Działa na całą anatomię włosów na całym ciele dzięki jednoczesnemu działaniu 3 długości fal.

m2

WSZECHSTRONNY

Odpowiedni dla wszystkich fototypów, nawet opalonej skóry.

WIELOFUNKCYJNY

2 tryby pracy: Basic i Professional.

LEKKI

Najlżejsza rękojeść w świecie laserów diodowych.

INTUICYJNY

Łatwe i natychmiastowe wyświetlanie.

EFFICIENT

Możliwość zastosowania do 12 Hz.

Zalety Mantis Trisom

Urządzenie Mantis Trisom ma szereg ważnych i znaczących zalet. Urządzenie wyposażone jest w system chłodzenia Fibra Cool HP, który zapewnia łagodną i delikatną terapię, nawet w najbardziej wrażliwych miejscach.

Dzięki trzem rodzajom fal urządzenie Mantis Trisom może być stosowane na dowolnym fototypie skóry, zapewniając skuteczną depilację niezależnie od pory roku. Urządzenie wykazuje wysokie wyniki w walce z siwymi i jasnymi włosami, z którymi inne urządzenia wcześniej nie radziły. Na szczególną uwagę zasługuje znaczna powierzchnia rączki kontaktowej, która może znacznie skrócić czas wszystkich zabiegów.

Do szybkiej i wysokiej jakości depilacji urządzenie wykorzystuje płynny światłowód. Może jednocześnie zwiększyć niezawodność lasera i uczynić go tak wygodnym w użyciu, jak to możliwe, poprzez równomierne rozprowadzanie energii lasera.