corporis
vip line plus

O technologii Vip Line Plus

Włoski producent urządzeń kosmetycznych VIP-Line prezentuje szeroką gamę profesjonalnych urządzeń. Urządzenia te z powodzeniem łączą najskuteczniejsze funkcje różnych zabiegów kosmetycznych.

Osobliwości urządzeń VIP-Line

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie urody pomogło włoskiemu producentowi stworzyć wielofunkcyjne maszyny, które łączą w sobie najskuteczniejsze i najbardziej popularne zabiegi, które poprawią wygląd klienta, poprawią jego sylwetkę i zdrowie.

Urządzenia Wielofunkcyjne Vip-Line pozwalają na osiągnięcie doskonałych rezultatów i zapewniają indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Produkty VIP-Line nie mają odpowiednika na świecie, będąc sprzętem nowej generacji. 

Urządzenia posiadają wbudowany dostęp do sieci, co pozwala na wygodną konserwację, aktualizację i programowanie wszystkich funkcji.

Dodatkowo maszyny posiadają możliwość zdalnego sterowania, a dotykowy wyświetlacz pozwala na szybki dostęp do dostępnych funkcji i danych, zmniejszając koszty eksploatacji. Dzięki wysokiej wydajności i popularności urządzenia VIP-Line szybko się zwracają i przynoszą konsekwentnie wysokie zyski swoim właścicielom.

Gdzie są używane urządzenia VIP-Line?

Dzięki dużemu zestawowi funkcji urządzenia VIP-Line są wszechstronne i poszukiwane w różnych dziedzinach.

Centra estetyczne. Urządzenia pozwalają na wykonanie remodelingu ciała i twarzy w sposób nieinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny. Już po pierwszym zabiegu można uzyskać widoczne efekty w redukcji cellulitu.

Hotele i SPA. Urządzenia są aktywnie wykorzystywane do szybkiego powrotu do zdrowia po znacznym stresie fizycznym, psychicznym lub psychicznym. Możliwe jest szybkie przywrócenie wypoczętego wyglądu, zlikwidowanie ciężkości kończyn i łagodzenie obrzęków.

Kliniki chirurgii plastycznej. Maszyny są niezbędne podczas przygotowania pacjentów do zabiegów liposukcji i drenażu. Z powodzeniem stosowany w leczeniu blizn.

Ośrodki fizjoterapii. Za pomocą funkcji urządzeń można zwiększyć ruchomość stawów, elastyczność mięśni, wyeliminować przykurcze mięśni i wykonać manipulację w celu skutecznej ulgi w bólu.

ZALETY

Testowany klinicznie

Uniwersytety i instytuty medyczne wykazały doskonale wyniki kliniczne

Skutecznie i bezpiecznie

Bezpieczna i kliniczne potwierdzona terapia

Gwarantowany sukces

Cele zostały osiągnięte, a klienci są zadowoleni

Urządzenia mogą być używane w połączeniu z lub zamiast ustrukturyzowanego treningu. Produkty pomagają poprawić wyniki treningów, przyczyniają się do szybkiej regeneracji organizmu po wysiłku fizycznym i kontuzjach sportowych.

Faq

VIP Line Plus to unikalne, kompleksowe, nieinwazyjne rozwiązanie do leczenia estetycznego stworzone przez VIP Italia. Ten rewolucyjny sprzęt do modelowania sylwetki zapewnia najnowsze, wiodące w branży zabiegi kosmetyczne połączone w jednym urządzeniu, aby salony oferowały szeroką gamę zabiegów bez konieczności inwestowania kapitału w zakup wielu maszyn do modelowania sylwetki.

Urządzenia mogą być używane w połączeniu z lub zamiast ustrukturyzowanego treningu. Produkty pomagają poprawić wyniki treningów, przyczyniają się do szybkiej regeneracji organizmu po wysiłku fizycznym i kontuzjach sportowych.

Nasz najpopularniejszy model – TRANSION, może być używany tylko z wodą. Zdecydowanie zalecamy jednak łączenie wszystkich zabiegów z naszą specjalnie zaprojektowaną linią kosmetyków.

Nie, urządzenia stosowane do zabiegów kosmetycznych oraz niechirurgicznych. Doświadczenie leczenia jest nie tylko bezbolesne, ale również określane jako przyjemne i relaksujące.

Już jeden zabieg daje widoczny efekt.