corporis
logo-BM

Mantis Black Mamba

Mantis Black Mamba – To nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenie przeznaczone do depilacji laserowej. Urządzenie jest w stanie wykonać wygodne, bezpieczne i kompletne usuwanie owłosienia wszystkich typów. Po zabiegu skóra staje się zdrowa, piękna i gładka. Oprócz usuwania zbędnego owłosienia, laser urządzenia działa na skórę odmładzająco, przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. W pełni zakończony cykl zabiegów pozwoli uzyskać zdrową i jak najbardziej gładką skórę.

Cechy technologiczne urządzenia do depilacji Black mamba

mantis black mamba

Urządzenie do depilacji Black mamba wykazuje wysoką skuteczność w pracy dzięki zastosowaniu systemu dwufalowego. W urządzeniu zastosowano autorski laser diodowy, który można stosować na wszystkich rodzajach skóry. Wysoka wydajność rękojeści, zapewnia możliwość pracy na różnych poziomach głębokości, co pomaga w delikatnym leczeniu skóry i jest odpowiednia dla każdego pacjenta przez cały rok.

Zmniejszyć absorpcję melaniny dla głębokiej ekspozycji stało możliwie poprzez włączenie długości fali 1064YAG. Funkcja ta pozwala zapewnić kompletną i bezpieczną depilację nawet na opalonej i ciemnej skórze. Urządzenie gwarantuje wydajną i delikatną pracę dzięki zastosowaniu predefiniowanych algorytmów, które pomagają dopasować urządzenie dla potrzeb klienta. 

Charakterystyczna rękojeść Black Mamba jest lekka, co zapewnia wysoką wydajność przy maksymalnym komforcie zarówno dla pacjenta, jak i operatora. Laser łączy unikalny design i innowacyjne technologie.

Długość fali 808 ma głęboki wpływ na mieszek włosowy i umiarkowaną absorpcję melaniny. Z kolei długość fali 1064YAG charakteryzuje się bardzo głęboką fotoepilacją i niską absorpcją melaniny.  

Chcesz mieć urządzenia w swoim salonie?

Umów się z nami na darmową konsultację!

Przed i po

Poprzedni
Następny

Zalety

Bezpieczny

m2

Potężny

WIELOFUNKCYJNY

Wygodna

Innowacyjny

EFFICIENT

Zalety urządzenia do depilacji Black mamba

Do głównych zalet depilatora Black Mamba należą następujące cechy:

  • innowacyjne podejście;
  • wysoka moc;
  • brak bólu;
  • znaczna wydajność;
  • szybkie wyniki.

Nowatorską cechę urządzenia zapewnia zastosowanie dwóch nowych systemów TMS i ACS. Testy naukowe urządzenia potwierdziły maksymalne bezpieczeństwo przy wysokiej wydajności, zarówno w krótkim, jak i długim okresie.

Urządzenie do depilacji Black Mamba ma znaczną moc, która działa przez krótkie okresy czasu. Dzięki temu nawet najcieńsze włosy można z powodzeniem usunąć.

Wyjątkowość urządzenia Black mamba polega na tym, że proces depilacji laserowej jest bezbolesny. W zależności od leczonego obszaru ciała operator może ustawić niezbędne ustawienia, co pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów bez bólu i dyskomfortu dla pacjenta.

Urządzenie do depilacji Black mamba jest w stanie osiągnąć doskonałe efekty już po pierwszej sesji. Nawet najbardziej wymagającę pacjenci będą zadowoleni z efektów. Co więcej, efekt będzie osiągnięty w jak najkrótszym czasie.