corporis
endospheres

Skuteczne modelowanie sylwetki w salonie

Terapia Endosfery to innowacyjna technika aparatowa, która pozwala w bezpieczny sposób modelować sylwetkę z gwarantowanym efektem. To jest wyposażenie, gdzie wykorzystywane są nowoczesne i niespotykane włoskie technologii, ze specjalnymi manipułami do leczniczego wpływu na ciało. 

Początkowo Endosfera została opracowana do walki z cellulitem, ale w trakcie stosowania okazało się, że ma pozytywny wpływ na organizm człowieka: poprawia drenaż limfatyczny, wzmacnia naczynia krwionośne, usuwa kwas mlekowy z mięśni i ma wyraźne działanie lecznicze. Dzięki kompleksu zabiegów możesz pozbyć się miejscowych złogów tłuszczu i zrzucić kilka kilogramów.

Jak działa aparatowa terapia dla ciała?

Wśród podstawowych zasad Endosfery należy wyróżnić kompresję i mikrowibracje, które powstają za pomocą specjalnych manipuł. Manipuł posiada wiele obracających się sfer wykonanych z hipoalergicznego silikonu. Urządzenie pozwala zwiększyć przepływ limfy i krążenie krwi, przyspiesza procesy metaboliczne w organizmie, stymuluje naturalną produkcję elastyny ​​i kolagenu, usuwa toksyny i zastój krwi. Pozytywne rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Terapię Endosferyczną przeprowadza się przy użyciu oleju nawilżającego, bez użycia specjalnych strojów. Pierwszym etapem jest drenaż limfatyczny, po którym rozpoczyna się korekcyjny masaż pleców, ramion, brzucha, ud i pośladków. Cały proces jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, co pozwala zachować maksymalny poziom komfortu pacjenta.

compressive microvibration

Endosfera to popularna na calym swiecie wloska technologia zabiegu wibracyjnego ciała i twarzy. Zasada działania masażu wibracyjnego to rytmiczne, pulsujące ruchy, które tworzą unikalny i opatentowany efekt mikrowibracji kompresyjnej (ściskanie i drgania mechaniczne o określonej amplitudzie i częstotliwości.)

Urządzenia do zabiegu na ciało

Do najskuteczniejszych i najbardziej popularnych urządzeń, które służą do masażu ciała, należą następne:

Endospheres AkBody

Urządzenie do kompleksowej terapii nóg, pośladków, brzucha, ramion i pleców. Posiada jeden manipulator na całe ciało 

Endospheres AK Sensor

Rewolucja w leczeniu i remodelingu cellulitu.

Endospheres AK Sensor All

Kompleksowa terapia zarówno ciała jak i twarzy w wersji sensorycznej.

Endospheres EOS

Doskonałość w leczeniu cellulitu i zmarszczek.

Poprzedni
Następny

Urządzenia te są rezultatem dokładnej pracy wiodących włoskich ekspertów w dziedzinie medycyny i inżynierii. Dzięki unikalnym cechom technologicznym urządzenia wykazują niesamowite rezultaty, które wcześniej były nieosiągalne przy użyciu technik nieinwazyjnych.

Urządzenia do masażu ciała są aktywnie wykorzystywane do zwalczania nadwagi, cellulitu, obrzęków lub zwiotczałej skóry. Terapia ma wysoką skuteczność przy skurczach mięśni, obniżonego napięcia mięśniowego i słabego krążenia krwi żylnej.

Zalety terapii Endosfera dla organizmu

aksensor-all

Główną zaletą terapii jest możliwość bezpiecznego i bezbolesnego odchudzania oraz kompleksowej poprawy sylwetki. Po wykonaniu pełnego cyklu zabiegów pacjent będzie mógł zmodelować kontury ciała w pożądany sposób, co jest ważne przed głównymi wydarzeniami lub zbliżającymi się wakacjami.

Terapia daje dobre efekty w walce z cellulitem, co redukuje jego widoczne objawy i wygładza mikrorelief skóry. Zastosowanie technik aparatowych przyczynia się do szybkiej utraty zbędnych kilogramów. Eksperci zwracają uwagę na ogólny efekt leczniczy obserwowany we wszystkich głównych funkcjach organizmu. Ma miejsce silna stymulacja procesów fizjologicznych.

Stosowanie terapii praktycznie nie ma przeciwwskazań, ponieważ jest to całkowicie bezpieczny i bezbolesny sposób na korekcję organizmu. Przeprowadzanie zabiegów nie wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania, stosowania środków znieczulających oraz późniejszej rehabilitacji.

Chcesz mieć urządzenia Endosphères Therapy w swoim salonie?

Umów się z nami na darmowa konsultacje!