corporis
endospheres

Najskuteczniejsze zabiegi estetyczne dla twarzy

Terapia twarzy Endosphere to nowoczesny sposób na korektę owalu twarzy przy użyciu innowacyjnego włoskiego sprzętu. Główną cechą zabiegów jest wysoka skuteczność, która wcześniej była nieosiągalna przy nieinwazyjnych metodach odmładzania.

Jak działa terapia twarzy?

Nowoczesna technika opiera się na mikrowibracji kompresyjnej, która miejscowo wpływa na obszary problemowe. Dzięki technice mikrowibracji możliwe jest osiągnięcie znacznej poprawy krążenia krwi w tkankach skóry. Pozwala to zwiększyć przepływ składników odżywczych i tlenu. Dzięki terapii stymulowana jest naturalna produkcja elastyny i kolagenu w organizmie. Pozytywne zmiany odbywają się z kolorem skóry i jej jakością.

Mikrowibracje kompresyjne pozwalają oddziaływać na mięśnie twarzy, stopniowo je wygładzają, eliminując napięcie. Endosfera poprawia strukturę owalu twarzy oraz zwiększa grubość tkanki mięśniowej. Terapia aparatowa pomaga usunąć nadmiar płynu z tkanek, eliminując obrzęk twarzy i worki pod oczami.

compressive microvibration

Endosfera to popularna na calym swiecie wloska technologia masażu wibracyjnego ciała i twarzy. Zasada działania masażu wibracyjnego to rytmiczne, pulsujące ruchy, które tworzą unikalny i opatentowany efekt mikrowibracji kompresyjnej (ściskanie i drgania mechaniczne o określonej amplitudzie i częstotliwości.)

Urządzenia do zabiegu na twarzy

Do najskuteczniejszych i najbardziej popularnych urządzeń, które służą do zabiegu twarzy, należą następne:

Endospheres EOS

Doskonałość w leczeniu cellulitu i zmarszczek. Ozdobiony 2 manipulatoramy.

Endospheres AK Sensor All

Kompleksowa terapia zarówno ciała jak i twarzy w wersji sensorycznej.

Endospheres SR Face

Innowacyjne urządzenie przeciwzmarszczkowe.

Endospheres Eva

Urządzenie do twarzy. Nowa koncepcja całkowitego odmłodzenia.

Poprzedni
Następny

Urządzenia te są efektem wieloletniej pracy wybitnych włoskich ekspertów w dziedzinie medycyny. Terapia Endosfery nie ma odpowiednika na świecie i jest przebadaną klinicznie i naukowo potwierdzoną techniką, która pozwala skutecznie i bezpiecznie rozwiązać całą gamę problemów estetycznych.

Dzięki metodzie kompresji i mikrowibracji przeprowadzana jest skuteczna korekcja i leczenie problematycznych obszarów twarzy.

Każde urządzenie ma swoje zalety. Na przykład aparat AK Sensor All oraz  Eva mają unikalny system czujników, które są w stanie zapewnić indywidualne podejście do każdego pacjenta, automatycznie dobierając niezbędne ustawienia do bezbolesnej i bezpiecznej terapii.

Urządzenia do masażu twarzy

Endosphere Facial Therapy ma imponującą listę ważnych korzyści. Przede wszystkim należy zauważyć, że  nie ma poważnych wymagań rehabilitacyjnych oraz minimum przeciwwskazań do jej zastosowania.

Zabiegi są w stanie zapewnić widoczne rezultaty bez operacji i bólu. Dodatkowo zapewniona jest pełna naturalność wszystkich zachodzących procesów. Terapia jest idealna dla kobiet i mężczyzn, niezależnie od ich wieku. Zabiegi mają na celu zapobieganie i zwalczanie zmian skóry twarzy związanych z wiekiem oraz leczenie kuperozu.

Terapia Endosphere jest w stanie zapewnić zintegrowane podejście, które gwarantuje wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, poprawę napięcia tkanek, zmniejszenie obrzęków, zwiększenie mikrokrążenia i wygładzenie zmarszczek.

Chcesz mieć urządzenia Endosphères Therapy w swoim salonie?

Umów się z nami na darmowa konsultacje!