corporis

Endospheres Therapy dla salonów kosmetycznych

Głównym składnikiem sukcesu każdego salonu kosmetycznego jest wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny. Endospheres Therapy dla salonów kosmetycznych to nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia o udowodnionej skuteczności klinicznej. Ich obecność w salonie kosmetycznym znacznie urozmaici świadczone usługi, poszerzy ich listę i poprawi jakość, przyciągnie dużą liczbę nowych klientów. Więcej informacji uzyskasz zamawiając bezpłatną konsultację ze specjalistami Corporis.

Cechy i zalety Endosfery

Endosfera dla salonów kosmetycznych – to popularny i poszukiwany zabieg modelowania sylwetki. Nowoczesna technika opiera się na zasadach wibracji i kompresji, która realizowana jest poprzez obracanie specjalnych silikonowych kulek. Czujniki dotykowe pozwalają dokładnie określić stopień zaawansowania cellulitu, co gwarantuje 100% indywidualne podejście do każdego przypadku. Obecność wbudowanego czujnika w głowicę manipuły pomaga uniknąć błędów podczas sesji, kontroluje intensywność kompresji i wibracji w zależności od ilości wykonanych zabiegów i aktualnego stanu pacjenta.

W przeciwieństwie do technik próżniowych, Endospheres Therapy nie ma ograniczeń i może być wykorzystana na dowolnej części ciała. Aby uzyskać stabilny i dobry wynik przy użyciu techniki Endospheres, potrzeba mniej sesji niż w przypadku jakiejkolwiek innej alternatywnej metody. Pozytywne efekty będą widoczne już po pierwszej sesji!

Następujące pozytywne zmiany należy przypisać wynikom endosfery:

  • likwidacja cellulitu;
  • korekta sylwetki;
  • zmniejszenie obrzęków;
  • aktywacja procesów metabolicznych w organizmie;
  • poprawa jakości skóry itp.

Endospheres Therapy dla salonów kosmetycznych to wyjątkowa i skuteczna technologia, która pozwala zapewnić kompleksowy efekt dla całego ciała! Dzięki tym właściwościom urządzenia Endospheres są poszukiwane i popularne na całym świecie.

Сorporis - niezawodny dystrybutor sprzętu kosmetologicznego dla salonów

Firma Coproris oferuje nowoczesne urządzenia Endospheres Therapy dla salonów kosmetycznych w przystępnych cenach. W asortymencie znajdują się wyłącznie oryginalne i wysokiej jakości urządzenia wiadomych europejskich producentów. Kupując takie urządzenia będziesz mógł wyposażyć salon w profesjonalny i naprawdę wysokiej jakości sprzęt, który znacznie poszerzy listę świadczonych usług i przyciągnie wielu nowych klientów.

Urządzenia Endospheres dla salonów kosmetycznych to nie tylko nowoczesny i wydajny sprzęt, ale także urządzenia najbardziej praktyczne, funkcjonalne i łatwe w obsłudze, zarówno dla klientów, jak i terapeutow, którzy będą przeprowadzać zabiegi.

Endospheres Therapy dla salonów kosmetycznych to bezpośrednia konieczność, jeśli chcesz być w „trendzie” i dynamicznie rozwijać swój biznes. Koszt zakupu urządzeń Endospheres Therapy szybko zwróci się w ciągu pierwszych miesięcy działania, a Twój biznes osiągnie nowy poziom jakości, co zwiększy jego rentowność i lojalność klientów. Umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistami Corporis już teraz!