corporis

Endospheres Therapy dla gabinetów medycyny estetycznej

Gabinety medycyny estetycznej oferują dziś swoim klientom dość szeroką gamę różnych usług dla zdrowia, urody, młodości skóry twarzy i ciała. Sukces kosmetologa nie będzie możliwy bez wysokiej jakości i niezawodnego sprzętu kosmetycznego, który pomaga świadczyć usługi o wysokim poziomie komfortu, profesjonalizmu i maksymalnej wydajności. Dystrybutor sprzętu kosmetologicznego Сorporis to firma, w której można z zyskiem kupić urządzenia Edospheres Therapy, które sprawdziły się z najlepszych stron na całym świecie!

Korzyści i zalety Endospheres Therapy

Endospheres dla gabinetu medycyny estetycznej to możliwość przeprowadzenia unikalnych sprzętowych zabiegów kosmetycznych, która powstała z myślą o korekcji kształtu twarzy i sylwetki. Urządzenia Endospheres Therapy zawierają dużą liczbę kulek silikonowych, które podczas pracy wibrują i obracają się pod różnymi kątami.

Edospheres Therapy dla gabinetów medycyny estetycznej zapewnia kompleksowe działanie nie tylko na skórę pacjenta, ale także na jego mięśnie i tkanki. Urządzenie jest w stanie osiągnąć efekt intensywnego masażu, łącząc miejscowe ogrzewanie, lekki peeling i ucisk, co razem zapewnia przyspieszoną pracę procesów metabolicznych w ludzkim ciele.

Do głównych zalet Endospheres Therapy należą:

  • indywidualny dobór programu dla każdego klienta;
  • bezbolesność zabiegu;
  • długotrwały i trwały efekt;
  • brak okresu rehabilitacji;
  • wysokie bezpieczeństwo i gwarantowane rezultaty.

Endospheres Therapy ma wiele pozytywnych efektów w sprawie kształtowaniu sylwetki. W organizmie aktywuje się synteza elastyny ​​i kolagenu, skóra staje się bardziej elastyczna. Następuje znaczna redukcja „skórki pomarańczowej” i cellulitu, znikają skurcze mięśni i wzrasta napięcie mięśni. Technologia prowadzi do skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwiduje rozstępy. Przy jednym kursie Endospheres możliwe zmniejszenie objętości ciała nawet o 1-2 rozmiary.

Endospheres Therapy korzystnie wpływa na zabiegi na twarz. Zmniejsza się głębokość bruzd nosowo-wargowych, wygładza zmarszczki, eliminuje się efekt podwójnego podbródka i wyostrzają się owal twarzy. Endospheres sprzyja uruchomieniu procesów związanych z regeneracją tkanek, dzięki czemu skóra zyskuje wypoczęty i świeży wygląd. Trwały efekt odmłodzenia zapewnia synteza elastyny ​​i kolagenu, a wraz z tym niweluje ulgę skóry, likwiduje drobne blizny i znikają ślady potrądzikowe.

Endospheres Therapy idealne pasuje do gabinetów medycyny estetycznej, ponieważ pozwala kompleksowo podejść do rozwiązania trzech zadań jednocześnie: odchudzania, korekty sylwetki i twarzy. Sesje z wykorzystaniem urządzeń Endospheres Therapy przydadzą się nie tylko osobom z nadwagą, ale również tym, którzy chcą poprawić kontury sylwetki i twarzy, poprawić ogólny stan zdrowia i skórę.

Urządzenia Endosphere – najlepsze rozwiązanie dla kliniki kosmetologicznej

Obecność takich urządzeń w gabinecie medycyny estetycznej pozwoli wyposażyć go w prawdziwie profesjonalny, bezpieczny i skuteczny sprzęt, który docenią wszystkie klienty. Dostępność urządzeń Endospheres Therapy pozwala znacznie poszerzyć listę świadczonych usług oraz otrzymać nowych klientów i zwiększyć zyski. Skontaktuj się ze specjalistami Corporis, aby uzyskać bezpłatną konsultację już teraz!