corporis

Endosfera do gabinetów masażu

Endosfera dla gabinetów masażu jest jedną z zaawansowanych i najlepszych praktyk, która jest aktywnie stosowana w ostatnich latach. Ta sprzętowa metoda jest wynalazkiem włoskich naukowców, którzy odkryli skuteczny i bezpieczny sposób na modelowanie konturów twarzy, ciała, a także sposób na walkę z cellulitem.

Endospheres Therapy dla gabinetów masażu to niezbędny nabytek, który poszerzy zakres świadczonych usług, poprawi ich jakość i zwiększy liczbę klientów. Więcej aktualnej informacji można uzyskać, kontaktując się z menedżerami firmy w celu uzyskania porady Сorporis.

Jak działa endosfera do gabinetów masażu?

Metoda Endospheres Therapy opiera się na oddziaływaniu kompresji i wibracji na tkanki pacjenta. Za pomocą kompresji limfa zostaje usunięta z tkanek, a mikrowibracja pozwala zwiększyć krążenie krwi, co przyspiesza procesy metaboliczne w ludzkim ciele. Efekt kompresji tworzony jest za pomocą specjalnego manipulatora, który pozwala masażyście nie podejmować dodatkowych wysiłków podczas sesji.

Ze względu na łączny efekt kompresji i wibracji przeprowadzana jest skuteczna gimnastyka naczyniowa, dzięki przyspieszeniu przepływu limfy i krążenia krwi. W efekcie nadmiar płynu zostaje usunięty, obrzęki ustępują, pacjent zaczyna odczuwać przyjemną lekkość na całym ciele. W wyniku w pełni zakończonego przebiegu Endospheres Therapy człowiek może zmniejszyć objętość ciała o 1-2 rozmiary, uzyskując trwały i stabilny efekt. Zdrowy tryb życia, prawidłowe odżywianie i okresowe sesje profilaktyczne Endospheres pomogą uniknąć ponownego pojawiania się zbędnych kilogramów.

Masaż endosferyczny wskazany jest w następujących sytuacjach:

  • nadwaga;
  • pojawienie się cellulitu w obszarach problemowych (ramiona, nogi, pośladki, brzuch, uda itp.);
  • niewystarczające krążenie krwi;
  • zmniejszone napięcie mięśniowe lub skurcze;
  • obrzęk lub luźna skóra.

Endospheres Therapy korzystnie różni się od wszelkich innych metod sprzętowych tym, że jest całkowicie bezpieczna, nie przynosi bólu, ma gwarantowany efekt kliniczny i brak skutków ubocznych. Dzięki tym właściwościom urządzenia Endospheres są popularnym i pożądanym wyposażeniem gabinetów masażu.

Сorporis jest Twoim niezawodnym dostawcą sprzętu do gabinetów masażu

Firma Corporis jest w stanie zaoferować szeroką gamę urządzeń Endospheres Therapy dla gabinetów masażu. Nasz katalog zawiera wysokiej jakości i oryginalne modele wyposażenia. Zamawiając takie urządzenie możesz wyposażyć swój gabinet masażu w niezawodny i profesjonalny sprzęt, który pomoże pozyskać nowych klientów.

Urządzenia Endosphere do gabinetów masażu to nie tylko efektywne i nowoczesne urządzenia, ale także najbardziej ergonomiczne i funkcjonalne urządzenia w działaniu, zarówno dla operatorów, jak i dla samych pacjentów. Koszt urządzeń szybko się zwróci i przyniesie zyski, a twój biznes będzie dynamicznie się rozwijać, poszerzając bazę klientów. Aby uzyskać więcej informacji i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, już teraz skontaktuj się z zespołem Corporis w celu konsultacji!