corporis
mantis

Co to jest depilacja laserowa?

Większość ludzi uważa, że ​​nadmierne owłosienie ciała jest brzydkie i nieestetyczne. Przede wszystkim ten problem dotyka kobiety, które stosują różnego rodzaju sztuczki, aby pozbyć się owłosienia. Najskuteczniejszym sposobem rozwiązania problemu jest depilacja laserowa, która pozwala zachować wynik nawet do 10 lat.

Jak wykonuje się depilację laserową?

Technika zabiegu polega na doprowadzeniu do zniszczenia mieszków włosowych. Osiąga się to dzięki wykorzystaniu energii lasera. Mieszki włosowe są niszczone za pomocą termicznej wiązki światła. W rezultacie włosy stają się pozbawione życia, zauważalnie cieńsze i wypadają po 1,5-2 tygodniach. Na ich miejscu nie pojawiają się nowe włosy.

Obróbka  mieszków włosowych odbywa się etapami i równomiernie, przy czym wiązka nie wpływa niekorzystnie na tkanki znajdujące się w wybranym obszarze. Stopniowy i płynny wpływ ciepła na korzenie i pigment w połączeniu ze specjalnym żelem oraz szafirową dyszą zapewnia całkowitą bezbolesność zabiegu.

Przed rozpoczęciem sesji przetwarzany obszar jest zdezynfekowany, po czym nakładany jest na niego żel kontaktowy. Po zakończeniu zabiegu powierzchnię skóry ponownie obrabia się środkiem antyseptycznym. Aby uzyskać pożądany efekt, zwykle potrzeba 6-8 sesji, które można przeprowadzić w ciągu 6-12 miesięcy.

mantis

Zalety depilacji laserowej

Główne zalety depilacji laserowej to wysoka skuteczność, nieszkodliwość i bezbolesność. Laser urządzenia kontaktuje się tylko z cebulkami włosów i melaniną, co pomaga chronić otaczające tkanki.

Niektóre z ważnych korzyści depilacji laserowej obejmują:

  • minimalny czas na zabieg;
  • możliwość pozbycia się włosów o dowolnej strukturze i kolorzu;
  • bez skutków ubocznych;
  • maksymalne bezpieczeństwo i komfort

Z przestrzeganiem wszelkich zaleceń specjalisty, pacjentowi udaje się na długi czas pozbyć 99% niechcianych włosów. A jeśli raz w roku wykonasz zabiegi profilaktyczne, to na zawsze zapomnisz o niechcianym owłosieniu!

Depilacja laserowa urządzeniami Mantis

Urządzenia włoskiej firmy Mantis to idealna i pod wieloma względami wyjątkowa technologia depilacji laserowej, która została stworzona, aby trwale i bezpiecznie usuwać niechciane owłosienie na wszystkich poziomach.

Urządzenia Mantis do depilacji laserowej nie mają na świecie analogów, reprezentują urządzenia światłowodowe do usuwania każdego rodzaju włosów: siwych, welurowych i jasnych. Skuteczność urządzeń Mantis znacznie przewyższa wszelkie inne urządzenia, zapewniając całkowitą bezbolesność zabiegów. Obecność specjalnej osłony wykonanej z płynnego włókna pozwala zminimalizować kontakt lasera ze skórą na wszystkich poziomach, oddziałując wyłącznie na mieszki włosowe i same włosy.

MANTIS

Urządzenia Mantis – najlepsza metoda na usuwanie zbędnego owłosienia.                              

Chcesz mieć urządzenia Mantis w swoim salonie?

Umów się z nami na darmowa konsultacje!